ATES GROUP

Kuru Buz ile
lojistiğin önemi

Dünyanın en önemli gıdası olan anne sütü kimi zamanlarda depolanmak ve taşınmak zorunda kalınabilecek eşsiz bir maddedir. Bu nedenle onun bozulmadan sevkinde kurubuz size gerekli olan taşıma koşullarını sağlayacaktır.
Görüntü modülü

Taşımacılık
tüm sektörlerde en dikkat edilmesi gereken
görevlerin başında gelmektedir.

Taşımacılık tüm sektörlerde en dikkat edilmesi gereken görevlerin başında gelmektedir. Özellikle gıdalar ve medikal ürünlerin sevkiyatı en önemli konudur. Haccp kurallarına göre gıdaların sevk edilirken kalitesinin bozulmamasına ve tazeliğinin korunması için soğuk zincir kurallarına dikkat edilmesi gereklidir. Özellikle gıdaların şehirlerarası ve ülkeler arası sevkiyatlarında soğuk tutup tazeliğini koruyacak aynı zamanda da eridiğinde hiçbir atık bırakmaması kuru buz kullanımına yönlendirmektedir. Tüm hava yolu şirketlerinin gıdaların taşınmasında kuru buzu kural olarak koyması verilebilecek en iyi örnektir. Değerli et üreticileri, her zaman büyük miktarda soğutuculu özel araçlarda et transferi yapıyorsunuz. Peki, düşük miktarlarda et ve et ürünleri transferi söz konusu olduğunda ekonomiyi ve kaliteyi nasıl bir arada bulacaksınız? Sorunun cevabı elbette kuru buzla et ve et ürünleri gönderimi olacaktır. Daha fazla ayrıntı ve bilgi için bizi arayın lütfen. Kurban bayramında kurban etlerinizi uzak mesafedeki gönderi noktalarınıza bozulmadan göndermek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Dünyanın en önemli gıdası olan anne sütü kimi zamanlarda depolanmak ve taşınmak zorunda kalınabilecek eşsiz bir maddedir. Bu nedenle onun bozulmadan sevkinde kuru buz size gerekli olan taşıma koşullarını sağlayacaktır. Yöresel sütleri ve özel ustalar tarafından hazırlanmış tatlılar ve dondurmaları şehirlerarası ve ülkeler arası sevkiyatlarda 72 saate kadar bozulmadan kuru buz ile transferi mümkündür. Yaz aylarında dondurma tezgâhlarından alınan dondurmalar eve gidene kadar erimesi kaçınılmazdır. Fakat 1kg’lık dondurma straforlarına mesafeye göre kuru buz kullanıldığında erime olmayacağından dolayı olması gereken soğuklukta muhafazası mümkündür.
Image

Ates Group sizlere,
Kalitenin garantisini sunar..

Ates Lojistik ürünlerin tam zamanında ve müşteri beklentilerine uygun şeklinde teslimatını sağlamak amacıyla kriyojenik transport tank’tan karbondioksit, taşıma filosuna sahiptir.

Ates Lojistik ürünlerin tam zamanında ve müşteri beklentilerine uygun şeklinde teslimatını sağlamak amacıyla kriyojenik transport tank’tan karbondioksit, taşıma filosuna sahiptir.

Ates Kuru Buz Üretim ve Pazarlama San.Tic.Ltd.Şti, © 2000

Ates Group lojistik
servis ve kurulum

Ates Group sektöründeki geniş lojistik hizmetiyle karbondioksit taşımacılığı servis kurulum aşamasındaki tüm güce sahip olup, siz değerli müşterilerimizin satın alma, üretim ve servis kurulum alanındaki tüm görevlerini titizlikle yerine getirir.

Ates Kuru Buz Üretim ve Pazarlama San.Tic.Ltd.Şti, © 2000

Layer
Layer
Layer