ATES GROUP

Türkiye
ve Avrupa’da Öncü

Ates Group, modern bir yönetim anlayışı ile, yüksek ürün kalitesi, teslimat güvencesi ve yüksek esnekliği birleştirerek Türkiye ve Avrupa'da kusursuz hizmet performansı sergileyen bir firmadır.

2000 yılından günümüze..

Almanya'da kurulmuş uluslararası bir şirket olan Ates Group, hâlâ yepyeni, modern ve dinamik bir şekilde siz müşterilerimizin hizmetindedir. 2010 yılında Türkiye'de de 3. fabrikamızı Kahramanmaraş'ta hizmetinize açmış bulunmaktayız. Hedefimiz Türkiye'nin her şehrine, en fazla 200 Km mesafeden hizmet ulaştırabilmektir. Büyük gaz şirketleri ile önemli ortaklıkları olan, aktif, kuru buz ve gaz konusunda yeniliği, ilerlemeyi hedef alan uzman ve lider bir üreticiyiz. Aynı zamanda kuru buz üretim makinesi, kuru buz temizlik makinesi ve konteyner(ISO-BOX) üretimi yapmaktadır. Ates Makine olarak ülkemize ciddi yatırımlar yapmıştır. Çok yakın zamanda Ates CO²(karbondioksit) gazını siz müşterilerine sunmak için büyük aşamalar kaydetmiştir. Ates, kurulduğu günden beri müşteri memnuniyetini ön planda tutan ve bunda başarılı olmuş, tanınan, güvenilir bir markadır. Yüksek kaliteli ürünlerimiz, uygun fiyatlarımız ile Ates olarak yurt içinde ve yurt dışında, sizinle iş ilişkilerimizi geliştirmeyi amaçlıyoruz. Kuru buz ile ilgili taleplerinizi en iyi şekilde yerine getirebilmek için daima hizmetinizdeyiz. Bizim için, her şeyden önce, ürün kalitesi, satış sonrası hizmet ve koşulsuz müşteri memnuniyeti önem arz etmektedir.
Image

Ates Group sizlere,
Kalitenin garantisini sunar..

Vizyonumuz
Faaliyet gösterdiğimiz sektörde lider konuma gelmek, farklı olmak, kalıcılığı sağlamak, teknolojinin sürekli gelişmiş olmasınında vermiş olduğu bilgi çağında dünya markası olma yolunda emın adımlarla yürümek …..

Misyonumuz
Ates ailesi olarak birlik bütünlük sorumluluk ve anlayış çerçevesinde ilerlemek modern çağın gerektirdiği hız ve pratık yaklaşıma büyük bir beceriyle uyum sağlamak ve bu değerleri kendimize rehber ederek yürümek ..

Ates Kuru Buz Üretim ve Pazarlama San.Tic.Ltd.Şti, © 2000

Ates Group ilkeleriyle 
Müşterilerimize kazandırdıklarımız..

Zaman
Kuru buz ile temizlik sizlere gerekli olan zamanı 10/1 e kadar düşürerek zaman kazandırır.
Performans
Kuru buz ile temizlik sayesinde kazanılan zaman, gelişen iş gücü verimliliğinizi arttırır.
Rekabet
Kuru buz ile kazanılan hız, üretim kapasitenizi arttırarak rakiplerinizden bir adım önde olmanızı sağlar.
Kalite
Kuru buz ile gelişen hızlı üretim ve teslimat müşterileriniz üzerindeki memnuniyet sayesinde kalitenizi arttırır.
Banner image

Pazarlama ve Satış

Ates Group Pazarlama ve Satış Stratejisi ve Politikaları
Ates Group Pazarlama ve Satış Bölümünün amacı ve temel çalışma alanları, Ates Group ana stratejisi ve politikaları ile müşteri odaklılık anlayışı doğrultusunda; Ates Group pazarlama ve satış stratejisini oluşturmak, satış planlarını hazırlamak, Ates Group ürün ve hizmetlerindeki piyasa payının ve müşteri memnuniyeti artırılmasına ve Ates Group yeni müşterilerin kazandırılmasına yönelik olarak Özel Ates Group İş Birimi altında tanımlanmış müşteri gruplarının beklenti ve ihtiyaçlarını belirlemek, Müşteri gruplarına özel fayda önerilerini ve sunum kanallarını belirleyerek Ates Group alanındaki etkinliğin arttırılmasını sağlamak; Ates Group marka politikalarını Ates Group temel marka stratejisiyle de uyumlu olacak şekilde uygulamak ve yönetmek; Satış faaliyetlerinin Ates Group ve İş Birimi genel stratejileri doğrultusunda kalite, risk ve standartlarıyla uyum içinde yürütülmesini, Ates Group ağı içerisinde ulaşılmak istenen müşteri odaklı satış kültürünün geliştirilmesini sağlamak;

Ates Group
Amaç ve Temel Çalışma prensibi

Ates Group iştiraklerinin faaliyetlerine ilişkin süreçleri izlemek, değerlendirmek, yönetmek ve denetlemek, Gelişmelerine yardımcı olmak ve bu amaca uygun tedbirler almalarını sağlamak; Ates Group iştirak edinmesi ile Ates Group iştiraklerinin iştirak edinmesi veya stratejik öneme sahip projelerinin değerlendirilmesi konularında çalışmalar yapmak, Ates Group iştiraklerinin adet ve/veya sahip olunan pay itibariyle çoğaltılıp azaltılması konuları ile ilgili çalışmalar yaparak, bu kapsamdaki işlemleri yürütmek ve sonuçlandırmak, İştiraklerimiz ile Ates Group bölüm/birimleri ve şubeleri arasındaki gerekli iletişim ve koordinasyonu tesis etmek, Grup şirketleri arasındaki Sinerji İmkânlarını araştırıp geliştirmek, İştirak yatırımlarının verimliliğini değerlendirmek ve izlemek, Portföye yönelik yatırımların ve şirketlerin değerlerini maksimize etme stratejilerini, Ates Group stratejileri paralelinde ve değişen koşullara göre güncellemek, uygulanmasını takip etmek, İştiraklerin çalışmalarına yönelik önemli yenileme veya kapasite artırım yatırımlarını değerlendirmektir.

İç Kontrol

Ates Group İç kontrol çalışmaları,
Ates Group faaliyetlerinden doğan risklerin uygun şekilde yönetilebilmesi için söz konusu faaliyetlere ve bu faaliyetlere ilişkin kontrollerin uygunluk, yeterlilik ve etkinliğini incelemek, Kontrol etmek, izlemek, değerlendirmek ve sonuçları ilgili birimlere raporlamak üzere İç Kontrol Bölümü bünyesinde tasarlanan, geliştirilen ve İç Kontrol Bölümü ile iç kontrol personeli tarafından gerek merkezden, gerekse Ates Group birimlerinde ve şubelerinde günlük çalışmalarından ayrı ve bağımsız olarak yürütülen kontrol, değerlendirme ve raporlama faaliyetleridir. İç kontrol çalışmalarının temel amacı; Ates Group kontrol yapısını oluşturan iç kontrol sisteminin yapı ve işleyiş itibariyle devamlı surette kural ve standartlara uygun, sağlıklı, güçlü ve etkin olması konusunda maksimum katkıyı sağlamaktır. Bu amaca yönelik temel strateji; İç kontrol çalışmalarının risk odaklı bir yaklaşımla ve konuyla ilgili mevzuat ile uluslararası düzeyde kabul gören ilke, esas ve standartlar çerçevesinde bağımsız, tarafsız, amaca yönelik, verimli ve etkin bir biçimde ve özenle planlanıp yürütülmesi ve yönetilmesidir.
Banner image

Ates Group
sertifikalar ve yönetmelik

Ates Group sektördeki ilgili mevzuat ile uluslararası düzeyde kabul gören tüm yetki ve sertifikalara sahip olup,sizlere daha kaliteli hizmet vermeyi ilke edinerek üzerine düşen tüm vazifeleri eksiksiz olarak yerine getirmektedir.

Ates Kuru Buz Üretim ve Pazarlama San.Tic.Ltd.Şti, © 2000

Layer
Layer
Layer
Görüntü modülü
Görüntü modülü
Görüntü modülü
Görüntü modülü
Layer
Layer
Layer

Ates Group
yerli üretim belgeleri

Ates Group Türkiye’nin ekonomisine katkıda bulunarak ilkelerindeki kalite politikası ile yerli üretime destek vermektedir. Sektördeki ilgili mevzuat ile uluslararası düzeyde kabul gören tüm yetki ve sertifikalara sahip olup,sizlere daha kaliteli hizmet vermeyi ilke edinerek üzerine düşen tüm vazifeleri eksiksiz olarak yerine getirmektedir.

Ates Kuru Buz Üretim ve Pazarlama San.Tic.Ltd.Şti, © 2000

Görüntü modülü
Görüntü modülü
Görüntü modülü

Travellers’ notes

Mauris pretium nibh ornare ligula lacinia ultrices velit nec maximus
Kocaeli
Marmara Bölgesi
Bakırlı Mah.Arpalık Sok.No.13 41285 Kartepe KOCAELİ TÜRKİYE
Tel: +90(262)3712001
Fax: +90(262)3712005
info@atesdryice.com/
www.atesdryice.com/
YOL TARİFİ
Kahramanmaraş
Akdeniz Bölgesi
Şazi Bey Mah. 1.Mahlukatçılar Cd. No:18/A KAHRAMANMARAŞ TÜRKİYE
Tel: +90(344)2512700
Fax: +90(344)2512702
www.ateskurubuz.com/
info@ateskurubuz.com/
YOL TARİFİ
Almanya
Merkez Bölge
ATES Dry-ice GmbH
Schoppenkamp 11 – 13 D-48565 Steinfurt
Tel: +492552/9949–0
Fax: +492552/9949-19
info@atesgroup.de/
www.atesgroup.de/
YOL TARİFİ

Bize Ulaşın

İsterseniz bizi arayabilir ya da aşağıdaki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz